Kui sul on tõesti sees armastuse tunne, siis ära koonerda, ütle see välja

Standard

Armastuse õppetunnis tuleb eelkõige iseendale selgeks teha, et kõigepealt tuleb õppida iseennast tingimusteta armastama. Mõtelge järgi, kas teie armastate ennast tingimusteta? Kui ei, siis mõtelge, mis on see, mis takistab teil end armastamast.

Kas te seate endale tingimusi selleks, et saaksite ennast armastada? Seda pole vaja, te olete sündimisest saadik täiuslik ja terviklik. Teil ei ole vaja väljastpoolt ennast enam otsida, oma terviklikku osa otsida!

Mis siis on tõeline armastus? See on selline, kus te kingite inimesele vabaduse valida, vabaduse teha seda, mida ta soovib, vabaduse olla see, kes ta soovib ja te armastate teda ka siis, kui tema teid ei armasta.

Armastuse põhitõeks on see, et ära otsi mitte kedagi, kes sind armastaks, vaid otsi iseenda seest, keda sina armastaks. Paljudel juhtudel me armastame neid, kes on juba hõivatud või neid, kes ei vasta meie armastusele. Inimlikul tasandil me ütleme: süda, kuss-kuss, jää vait, sa ei tohi armastada, sest ta ei armasta sind! Aga kui teie süda armastab, siis ärge lööge oma südame tšakrat lukku, vaid laske sel energial endast läbi voolata! Armastus ei ole midagi muud, kui armastusenergia tundmine. Las see voolab teist läbi.

http://alkeemia.delfi.ee/suhted/armastus/mai-agate-valjataga-kui-sul-on-toesti-sees-armastuse-tunne-siis-ara-koonerda-utle-see-valja?id=78879646

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s