Kui sul on tõesti sees armastuse tunne, siis ära koonerda, ütle see välja

Standardne

Armastuse õppetunnis tuleb eelkõige iseendale selgeks teha, et kõigepealt tuleb õppida iseennast tingimusteta armastama. Mõtelge järgi, kas teie armastate ennast tingimusteta? Kui ei, siis mõtelge, mis on see, mis takistab teil end armastamast.

Kas te seate endale tingimusi selleks, et saaksite ennast armastada? Seda pole vaja, te olete sündimisest saadik täiuslik ja terviklik. Teil ei ole vaja väljastpoolt ennast enam otsida, oma terviklikku osa otsida!

Mis siis on tõeline armastus? See on selline, kus te kingite inimesele vabaduse valida, vabaduse teha seda, mida ta soovib, vabaduse olla see, kes ta soovib ja te armastate teda ka siis, kui tema teid ei armasta.

Armastuse põhitõeks on see, et ära otsi mitte kedagi, kes sind armastaks, vaid otsi iseenda seest, keda sina armastaks. Paljudel juhtudel me armastame neid, kes on juba hõivatud või neid, kes ei vasta meie armastusele. Inimlikul tasandil me ütleme: süda, kuss-kuss, jää vait, sa ei tohi armastada, sest ta ei armasta sind! Aga kui teie süda armastab, siis ärge lööge oma südame tšakrat lukku, vaid laske sel energial endast läbi voolata! Armastus ei ole midagi muud, kui armastusenergia tundmine. Las see voolab teist läbi.

http://alkeemia.delfi.ee/suhted/armastus/mai-agate-valjataga-kui-sul-on-toesti-sees-armastuse-tunne-siis-ara-koonerda-utle-see-valja?id=78879646

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s