Sügav armastus ja intiimsus lasevad kogeda püha seksuaalenergia võimast jõudu

Standard

Seksuaalsuse läbi väga kõrgete teadvuseseisunditeni jõudmine on lihtsaim monogaamses suhtes olles. Monogaamsus sobib suuremale osale meie ühiskonnast väga hästi, sest see vastab meie vibratsioonile. Kui meil on palju partnereid, siis me oleme vähem ausad ja peidame oma tõelist olemust: me jagame oma energiat natuke siia ja natuke sinna ega lähe kunagi põhjalikult sügavuti.

Seega on kõige parem olla suhtes ühe inimesega korraga. Ole truu, ole avatud ja jaga ennast selle inimesega, kellega sa koos oled, ning mine temaga nii kaugele, kui saad. Kui sinu valitud partner on kogu eluks, on tore. Kui te aga jõuate kohta, kus teie vahel puudub suhtlus ja teineteise teenimine ning sa tunned, et suhe ei toeta enam sinu arengut, siis on aeg lahti lasta ja minna edasi kellegi teisega, kes on sinuga samas vibratsioonis.

Kui me oleme koos ühe partneriga, siis tekib usaldus. Suuremal osal meist on väga raske usaldada iseennast, sest meile pole seda kunagi õpetatud, kuid suhtes saame me seda õppida. Suhe toimib kui peegel, näidates sulle väljast seda, mida sa enda sees ei näe. Partner peegeldab meile meid endid, kui me loome selleks pinnase avatud kommunikatsiooni ja sügava intiimsusega – kui me ei kasuta seksi põgenemismehhanismina.

Kui sa hakkad armastama iseennast ja sul kaob ära vajadus kellegi teise järele, alles siis on võimalik vastu võtta seda, mida teine saab sulle anda. Kui me armastame ennast, siis me ei tee kompromisse ega ole suhetes inimestega, kes panevad meid ennast tundma vähem väärtuslikena, kui me oleme. Ole iseenda suhtes armastuse vibratsioonis, austa iseennast ja tea, et ainus suhe, mis kestab eluaeg, on sul iseendaga. Armasta ennast esimesena.

m.alkeemia.delfi.ee/article.php?id=73787551

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s